Wiadomości

MEDCOM na Hannover Messe 2017


Hannover Messe należą do największych i najważniejszych targów przemysłowych na świecie. Krajem partnerskim wydarzenia jest Polska, a MEDCOM prezentuje tam swoją ofertę w polskim pawilonie wystawienniczym, znajdującym się w głównej hali kompleksu targów.

Na Hannover Messe wystawiamy się po raz czwarty. Tym razem zaprezentujemy nasze ładowarki do autobusów elektrycznych oraz produkty dla transportu publicznego wykonane w technologii SiC. Targi takie jak Hannover Messe, czy Innotrans, gdzie również jesteśmy obecni, to dla nas przede wszystkim okazja do promocji naszych autorskich rozwiązań oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Rynek niemiecki jest na pewno bardzo trudny i konkurencyjny, ale z roku na rok staje się coraz bardziej otwarty na współpracę z firmami zagranicznymi i tę szansę chcemy wykorzystać. W systemy napędowe naszej produkcji wyposażone zostały m.in. autobusy elektryczne Solaris zakupione przez Hanower, Hamburg, Drezno i Oberhausen. Dostarczamy także własne rozwiązania do spalinowych zespołów trakcyjnych serii Link (DMU) produkowanych przez firmę PESA dla niemieckich przewoźników kolejowych, a także przetwornice do tramwajów w Bonn, modernizowanych przez przewoźnika SWB. Poza tym MEDCOM od lat współpracuje z największymi światowymi producentami pojazdów szynowych, a w tym z firmą Siemens, której jest certyfikowanym dostawcą. Aktualnie staramy się również o uzyskanie statusu certyfikowanego dostawcy podzespołów energoelektronicznych (przetwornic statycznych, falowników trakcyjnych ładowarek) dla Deutsche Bahn - mówi Joanna Nichthauser, MEDCOM.

Źródło: MEDCOM (op.pb)

Zobacz również aktualną listę wystawców XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.