Auto-Flota

Mateusz Morawiecki spotkał się z zespołem systemu monitorowania drogowego


Wicepremier Mateusz Morawiecki podziękował osobom zaangażowanym w uruchomienie systemu monitorowania drogowego przewozu towarów (SENT). SENT uszczelnia system podatkowy i pomaga zwalczać szarą strefę w gospodarce.

Podczas spotkania, które odbyło się 12 czerwca 2017 r. w Ministerstwie Finansów, premier Morawiecki podziękował  za osobisty wkład i zaangażowanie w przygotowanie i uruchomienie systemu monitorowania drogowego. Podkreślił też znaczenie tego systemu w działaniach rządu, które służą uszczelnieniu systemu podatkowego i dzięki ograniczeniu szarej strefy przynoszą wymierne efekty dla budżetu państwa. Mateusz Morawiecki pokreślił, że zaangażowanie i kreatywność osób, które biorą udział w podobnych przedsięwzięciach, oraz otwartość na podejmowanie nowych wyzwań, zawsze będą wspierane i wysoko cenione przez kierownictwo resortu. Premier Morawiecki wręczył członkom zespołu SENT listy gratulacyjne.

W spotkaniu z członkami zespołu wdrożeniowego systemu SENT wzięli również udział m.in. wiceminister finansów, szef Krajowej Administracji Skarbowej Marian Banaś, wiceminister Wiesław Janczyk oraz wiceministrowie i zastępcy szefa KAS Piotr Walczak i Paweł Cybulski.

Szef KAS zwrócił uwagę, że wprowadzone rozwiązania były wdrażane już w ramach działającej od 1 marca 2017 r. Krajowej Administracji Skarbowej, co niewątpliwie przyczyniło się do bardziej efektywnej współpracy między członkami zespołu.

Źródło: MF (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.