Wiadomości

LEH - Lotos Energy Hub


Podczas konferencji podsumowującej III kwartał w Grupie LOTOS prezes gdańskiego koncernu Robert Pietryszyn zapowiedział, że w grudniu wraz z nową strategią spółki przedstawione będą szczegóły nowy formatu stacji.

Nową strategię Lotosu na lata 2017-2022 poznamy najprawdopodobniej w grudniu. Już jednak wiadomo, że oprócz inwestycji w wydobycie i przetwórstwo ropy naftowej jednym z założeń strategi jest powrót do wypłaty dywidendy.

Na koniec III kw. LOTOS posiadał w swojej sieci 480 stacji paliw. W porównaniu do stanu na 30 września ubiegłego roku nastąpił znaczny (+21) wzrost liczby obiektów, w tym o 16 placówek wzrosła liczba stacji w segmencie ekonomicznym (LOTOS Optima). Spośród nowych placówek 15 są to stacje własne koncernu (CODO) i 6 franczyzowych (DOFO). W analizowanym kwartale obszar detaliczny wypracował wynik EBITDA na poziomie 62 mln zł (+29% r/r). Wzrost ww. wyniku to m.in. efekt skutecznej optymalizacji działalności operacyjnej sieci detalicznej. (op.zp)

WIĘCEJ czytaj w listopadowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne" 
Pełną ofertę Grupy LOTOS, poznasz, odwiedzając Międzynarodowe Targi STACJA PALIW. Najbliższa edycja jedynych w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowych Targów STACJA PALIW organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.