Strefa przedsiębiorcy

Legnica: Oszuści sprzedawali wodę zamiast oleju napędowego. Do czasu przyjazdu Policji pokrzywdzony zamknął ich z psem.


Trzej oszuści sprzedający wodę zamiast oleju napędowego, którzy zawitali do jednego z mieszkańców podlegnickiej miejscowości, mieli pecha. Mężczyzna skojarzył, że rok temu oszukali jego bratową. Pod pretekstem chęci zakupu zwabił kanciarzy na swoją posesję, po czym do czasu przyjazdu Policji, zamknął ich ze swoim psem.
 

Trzej mężczyźni wpadli na pomysł oszustwa, którego celem mieli zostać rolnicy. Postanowili sprzedawać im hurtowo, tanie paliwo za jedyne 3zł/litr. W oferowanych 400-litrowych beczkach była jednak tylko woda.

Ferelnego dnia oszuści trafili do gospodarza z podlegnickiej miejscowości, który skojarzył kanciarzy, ponieważ rok temu oszukali jego bratową. Mężczyzna długo się nie zastanawiał i postanowił zwabić mężczyzn na swoje podwórze, gdzie...zamknął ich ze swoim psem a następnie wezwał Policję.

- Zatrzymaliśmy trzech mężczyzn w wieku od 23 do 61 lat oraz zabezpieczyli samochód wraz z trefnym paliwem. W toku dalszych czynności nasi funkcjonariusze postawili sprawcom zarzuty udowadniając im dwa takie przypadki. Oszustom grozi nawet do 8 lat pozbawiania wolności - informuje nas asp.szt. Robert Lemański, oficer prasowy KMP w Legnicy.

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.