Wiadomości

Kowalczyk: Nie prowadzimy prac nad podatkiem handlowym


"W tej chwili nie trwają żadne prace nad nową wersją podatku handlowego - dlatego, że ta ostatecznie wypracowana, która został uchwalona przez parlament, była skonsultowana z przedstawicielami handlu. Mogę nawet powiedzieć, że jest wspierana ta wersja podatku handlowego przez przedstawicieli handlowców, więc trudno pracować teraz nad inną" - powiedział Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk w radiowej Trójce.

We wrześniu KE wszczęła postępowanie o naruszenie unijnego prawa przez Polskę w związku z wprowadzeniem podatku od sprzedaży detalicznej, ponieważ zdaniem Brukseli może on faworyzować mniejsze sklepy. Komisja wydała nakaz zawieszenia stosowania podatku. Na początku grudnia ub. roku Polska zaskarżyła decyzję KE  do Trybunału Sprawiedliwości UE.

Źródło: Polskie Radio (op.pb) 

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.