Strefa przedsiębiorcy

Klienci programu VITAY poprawią bezpieczeństwo dzieci


Dzięki zaangażowaniu klientów stacji paliw ORLEN korzystających z kart VITAY ponad milion złotych zostanie przeznaczone na poprawę bezpieczeństwa dzieci w pobliżu szkół w całej Polsce. Realizacja projektu jest możliwa dzięki programowi „Bezpieczna Droga do Szkoły”, w ramach którego, jednostki samorządu terytorialnego mogą starać się o fundusze.
Ponad milion pięćdziesiąt tysięcy złotych przekazane przez PKN ORLEN Fundacji ORLEN-DAR SERCA na realizacje projektu związanego z poprawą bezpieczeństwa dzieci, pochodzi z jubileuszowej loterii „Nagród po sam korek”, jaką ORLEN przeprowadził w ubiegłym roku wśród użytkowników programu VITAY. Dzięki zaangażowaniu konsumentów odwiedzających stacje ORLEN i biorących udział w tej loterii firma może przekazać ekwiwalent zysku na szczytny cel wybrany przez klientów.
Realizacja strategii społecznej odpowiedzialności w biznesie PKN ORLEN i zaangażowanie uczestników programu VITAY w cele niekomercyjne, umożliwią Fundacji „ORLEN- DAR SERCA” realizację nowego programu związanego z bezpieczeństwem uczniów.
„Bezpieczna Droga do Szkoły”, to program, który startuje wraz z początkiem lipca. O fundusze na poprawę oznakowania przejść drogowych w miejscach przy szkołach mogą się starać jednostki samorządu terytorialnego, będące jednocześnie zarządcami dróg. Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej Fundacji www.orlendarserca.pl.
Aplikacje należy składać od 1 lipca do 31 sierpnia bieżącego roku. W wersji papierowej przyjmowane będą do 8 września. Oceny wniosków dokona powołana przez zarząd Fundacji komisja. Ocenie podlegać będzie przede wszystkim lokalizacja zgłoszonych przejść, uzasadnienie wyboru konkretnych dróg oraz efekty jakie zostaną osiągnięte i będą miały wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców gminy czy powiatu w danym miejscu po wprowadzeniu oznakowania.
Program zostanie rozstrzygnięty do końca listopada 2017 r., a obdarowani będą mieli 12 miesięcy na wykonanie prac. Co ważne, w ramach programu, Fundacja nie będzie finansować remontów dróg oraz refundacji już poniesionych kosztów. Jeśli więc Twoje dziecko chodzi do szkoły lub przedszkola, zachęć swoją gminę do startu w programie „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Razem poprawimy bezpieczeństwo uczniów.

Źródło: PKN Orlen, oprac. zp

WIĘCEJ czytaj w sierpniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"; Z pełną ofertą Grupy PKN Orlen zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.