Auto-Flota

Kingspan SlimLine Edge - innowacyjny zbiornik do magazynowania i dystrybucji AdBlue® dla stacji paliw


Kingspan Environmental, światowy lider w zakresie magazynowania i dystrybucji AdBlue®, wystawca organizowanych przez PolskąIzbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018 w Warszawie, wprowadził na rynek Slimline Edge – nowoczesny zbiornik, który umożliwia sprzedaż AdBlue® na stacjach paliw oraz postojach dla samochodów ciężarowych.

W opinii producenta system TriComp[1] i najwyższej jakości komponenty gwarantują zachowanie jakości magazynowanego AdBlue® oraz wysoką odporność zbiornika na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Ponadto zbiorniki SlimLine Edge zostały zaprojektowane tak, by pasowały do standardowych wysepek na stacjach paliw o szerokości 1,2 m.

- Odpowiedzialny za projekt zespół Kingspan Environmental szczegółowo przeprowadził badanie rynku obserwując potrzeby i oczekiwania Klientów, co zaowocowało opracowaniem rozwiązań, które zmieniają zasady przechowywania AdBlue® - mówi Kirstie Lassallette-Desnault, Global Commercial Lead, AdBlue® Equipment. - SlimLine Edge to ergonomiczny design, bezpieczeństwo przechowywanej substancji i ochronę środowiska. Na podstawie opinii, które uzyskaliśmy od światowych graczy i partnerów AdBlue® wierzymy, że SlimLine Edge wkrótce stanie się podstawowym wyposażeniem każdej stacji paliw na całym świecie.

- Kingspan ma ponad 100 zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych na całym świecie. Sprzedaliśmy już ponad 10 000 urządzeń BlueMaster® przeznaczonych do magazynowania i dystrybucji AdBlue®, dlatego mamy pewność, że jesteśmy w stanie sprostać popytowi zarówno pod względem produkcyjnym jak i logistycznym. Oferujemy szybką dostawę zbiornika każdej wielkości – od indywidualnych umów aż po duże kontrakty. Firma Kingspan Environmental gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów, zgodność wyrobów z normami obowiązującymi na danym rynku oraz doskonałą obsługę Klienta – również posprzedażową – dodaje.

[1] TriComp: system trójwarstwowy, który gwarantuje zachowanie czystości magazynowanej cieczy. Na system ten składa się zbiornik wewnętrzny, zewnętrzny oraz dodatkowa obudowa.

Źródło: BP Europa SE Oddział w Polsce

WIĘCEJ czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Jeżeli szukasz rozwiązań do magazynowania AdBlue podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć