Prawo

KAS Swietokrzyskie wykryła kolejną mobilną stację paliw


23 stycznia 2018 r. w powiecie buskim, podczas kontroli drogowej, funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach wytypowali do sprawdzenia samochód dostawczy marki IVECO.

W trakcie przeprowadzonych czynności kontrolnych ujawniono olej napędowy, który jest towarem niebezpiecznym/łatwopalnym i nie może być przewożony w zbiornikach typu „mauser". W sumie zajęto trzy pojemniki  z tym paliwem w ilości 3.000 litrów. Olej był niewiadomego pochodzenia i przeznaczenia oraz przewożony pojazdem do tego nieprzystosowanym. Towar zabezpieczono i sporządzono stosowną dokumentację. Przesłuchano dwóch mężczyzn w  wieku około 20 i 40 lat spoza woj. świętokrzyskiego. W pojeździe ujawniono także pompę do przepompowywania paliwa oraz nalewaki (pistolety) z licznikami paliwa. Sprawa jest w toku.

Źródło: Świętokrzyski Urząd Celno-Skarbowy w Kielcach

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.