Auto-Flota

35. Total: Wola Szydłowska


Francuski koncern energetyczny Total powiększa swoją sieć stacji paliw w Polsce. Partnerem inwestycyjnym obiektu w Woli Szydłowskiej jest spółka Petro Mazowsze Sp. z o.o. Punkt wyposażono we wszystkie funkcjonalności charakteryzujące stacje Total.

WIĘCEJ czytaj w kwietniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne". Z pełną ofertą TOTAL Polska zapoznasz się na organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVI Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2019, 15-17 maja na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Nowa stacja mieści się pod adresem: Wola Szydłowska 45, w gminie Stupsk i oferuje najpopularniejsze paliwa ON oraz Pb95. Do dyspozycji kierowców jest także sklep, kącik kawowy Pause Cafe i darmowe WiFi. Stacja akceptuje karty DKV, UTA, Total Card Polska oraz Total Card Eurotrafic.

Spółka Petro Mazowsze to nowy partner inwestycyjny Total w naszym kraju. Stacja w Woli Szydłowskiej to pierwszy wspólnych projekt obu firm, zaś dwa kolejne są w realizacji. Współpraca ta pozwoli na zwiększenie dynamiki rozwoju sieci stacji paliw Total w Polsce.

Źródło: TOTAL Polska

 

Wróć