Strefa przedsiębiorcy

163. MOYA - w Praszce

W połowie stycznia sieć MOYA wzbogaciła się o kolejną stację w miejscowości Praszka (woj. opolskie). Właścicielem placówki jest P.P.U.H. POL-TRANS Michał Strzelecki.

 Stacja w Praszce (woj. opolskie) przy ul. Kaliskiej 61A zlokalizowana jest przy DK45 na trasie Olesno - Wieluń. Obiekt dołączył do sieci po gruntownej modernizacji i dostosowaniu do standardów MOYA.

 Oferuje paliwa 95, 98, ON, ON MOYA Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest w sprzedaży w pojemnikach. Podjazd wyposażony jest w stanowiska dla TIR z szybkim wlewem diesla.

 Na stacji działa punkt Caffe MOYA ze strefą wypoczynkową umożliwiającą spożycie na miejscu. Do dyspozycji klientów jest przenośny kompresor, a na terenie znajduje się parking dla pojazdów TIR. Na przeciwko stacji funkcjonuje motel i bar.

 Stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 5 - 23, w soboty 7-23 i w niedziele 8-20.

 Stacja w Praszce jest piątą stacją MOYA w województwie opolskim i 163. w całej sieci.

***

MOYA to założona w 2009 roku, należąca do spółki ANWIM S.A. ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie ponad 160 placówek, w tym 30 stacji własnych. Stacje sieci MOYA obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych. Swój dynamiczny rozwój sieć MOYA zawdzięcza korzystnym warunkom współpracy z Partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw - TankQ. Plany sieci to 250 stacji do końca roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki ANWIM S.A.

Źródło: MOYA, op. zp

Z pełną ofertą MOYA zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć