Strefa przedsiębiorcy

Hattrick stacji AVIA

UNIMOT uruchomił w Polsce kolejne 3 stacje paliw pod marką AVIA. Nowe stacje działają w Poznaniu, Opatówku i Koźminie Wielkopolskim.


Biało-czerwone barwy AVIA przyjęła dzisiaj stacja paliw w Poznaniu przy DK92, która przebiega w okolicach portu lotniczego „Poznań – Ławica”. Jest to stacja o dużej powierzchni, otwarta przez całą dobę, oferująca 10 stanowisk do tankowania, w tym jedno dedykowane dla samochodów ciężarowych typu TIR. Stacja swoją ofertę kieruje zarówno do klientów poruszających się drogą krajową, jak również do mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych.

Typowo tranzytowa jest natomiast AVIA w Opatówku, która znajduje się przy DK12, 7 km od Kalisza. Stacja jest wyposażona w 8 stanowisk do tankowania, w tym ON TIR, bezpłatne WiFi oraz kącik kawowy Esenso Cafe, który oferuje pyszną kawę specjalnie skomponowaną dla marki AVIA.

Trzecim punktem do tankowania, działającym od dzisiaj pod szyldem AVIA, jest stacja w Koźminie Wielkopolskim, przy DK15, pomiędzy Jarocinem a Krotoszynem. W odróżnieniu od pozostałych 2 stacji, placówka dysponuje własną restauracją i dużym parkingiem. Niebawem będzie też oferować paliwo premium AVIA Diesel Gold, które charakteryzuje się wyższą liczbą cetanową. Paliwo to wpływa również na cichą pracę silnika i jego łatwiejszy rozruch.

Obecnie UNIMOT posiada już 11 działających stacji AVIA w Polsce i deklaruje otwarcie kolejnych 4 do końca roku, wypełniając tym samym obietnicę 15 stacji w 2017 r. Plany na kolejne lata przewidują 100 stacji do końca 2020 r. w Polsce oraz równie intensywny rozwój sieci AVIA na terenie Ukrainy. W realizacji tych ambitnych celów swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał Spółkę Maciej Szozda - wieloletni wiceprezes Grupy Lotos, który od 1 stycznia 2018 r. obejmie stanowisko Prezesa Zarządu UNIMOT S.A.

Źródło: Unimot SA

Z pełną ofertą sieci AVIA i UNIMOT SA zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

WIĘCEJ czytaj w styczniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne".

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.