Wiadomości

Gazprom zbuduje w Polsce sieć stacji LNG i CNG


- Rosjanie w dwa lata zbudują w Polsce sieć nawet kilkuset stacji ze sprężonym i skroplonym gazem ziemnym CNG i LNG - informuje "Rzeczpospolita".

Gazprom ma już stację LNG na warszawskiej Pradze, jednak zdaniem dziennika to dopiero początek ofensywy spółki na polskim rynku. Za pośrednictwem niemieckiej spółki Gazprom Germania Rosjanie zamierzają wybudować kilkaset podobnych obiektów. Pomóc im w tym mają unijne regulacje i fundusze, które wspierają inwestycje związane z budową infrastruktury dla paliw alternatywnych. 

 

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli leżą ci na sercu aktualne problemy branży, przyjdź na XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016 w dniach 11-13 maja 2016r. EXPO XXI Warszawa 

 

Organizator:

 

(opr.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.