Wiadomości

Gavin Graham szefem Lotos Upstream


Jest nim od października br. W branży naftowej pracuje od 35 lat. Specjalizuje się w poszukiwaniu zasobów i zagospodarowaniu złóż. Pracował w branży oil &gas w wielu lokalizacjach na całym świecie: Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie.

Doktoryzował się w dziedzinie geologii, uzyskawszy stypendium od firmy Shell, które pozwoliło mu na przeprowadzenie 10-miesięcznych badań geologicznych w północnym Omanie, gdzie nauczył się podstaw języka arabskiego.

Zajmował kierownicze/doradcze stanowiska oraz współpracował z takimi firmami jak Shell, Petrofac, Crystol Energy czy Amplify Innovation.

Wśród realizowanych zadań wymienia wdrażanie strategii rozwojowych, zarządzanie ładem korporacyjnym w spółkach o światowym zasięgu, utrzymywanie relacji właścicielskich, zarządzanie ryzykiem, wdrażanie projektów. Zajmował się wspieraniem firm z branży oil&gas w redukcji kosztów i optymalizacji harmonogramów projektów, wykorzystując innowacyjne rozwiązania problemów.

6 lutego 2017 r. Rada Nadzorcza LOTOS Petrobaltic powołała dr Grahama na stanowisko wiceprezesa zarządu, którą to funkcję pełnił do 27 czerwca 2017 r.

Od 10 sierpnia 2017 r., decyzją Rady Nadzorczej spółki LOTOS Upstream, przez ponad 2 miesiące pełnił obowiązki prezesa zarządu. 25 października 2017 roku został powołany na stanowisko prezesa Zarządu LOTOS Upstream.

Źródło: Grupa LOTOS

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.