Wiadomości

First Data po raz trzeci nagrodzona Perłą Polskiej Gospodarki

First Data Polska, właściciel marki Polcard otrzymała Perłę Polskiej Gospodarki, zdobywając nagrodę w kategorii Perły Duże w sektorze banków i ubezpieczeń. To już trzecie tak prestiżowe wyróżnienie dla First Data, która była laureatem konkursu w kategorii Perły Duże w latach 2007 i 2008. Tytuł został przyznany za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

 

First Data, właściciel marki Polcard otrzymała tytuł Dużej Perły Polskiej Gospodarki w kategorii obejmującej przedsiębiorstwa osiągające co najmniej 100 mln zł przychodu rocznie. Poziom przychodów jest tylko jednym z kryteriów branych pod uwagę, oceniana jest również ich dynamika, rentowność sprzedaży, stopa zwrotu i wydajność pracy. Kryteria te zostały określone przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, przyjęte w międzynarodowej praktyce audytorskiej. Wyróżnienie jest przyznawane raz do roku, finał ostatniej edycji odbył się podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w listopadzie.

 

„Cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, które jest obiektywnym potwierdzeniem prawidłowo obranego i realizowanego modelu biznesowego firmy – mówi Janusz Diemko, prezes First Data Polska, właściciela marki Polcard. „To już trzecia Perła przyznana naszej korporacji, czujemy się tym bardziej zmotywowani, aby dalej rozwijać firmę i aktywnie włączać się we wdrażanie najnowszych rozwiązań w obszarze bezgotówkowych płatności” – podsumowuje Diemko.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wicepremier, Minister Gospodarki - Waldemar Pawlak oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk - Prof. Michał Kleiber.

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='9021') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('9021')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}