Wiadomości

Młynkiewicz: zmiany w Prawie energetycznym groźne dla branży LPG


Projekt zmian w Prawie energetycznym  może zagrozić dużej części branży LPG - uważa Konrad Młynkiewicz z Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy. Chodzi o wynikający z projektowanych regulacji obowiązek złożenia wysokiego zabezpieczenia majątkowego przez przedsiębiorstwa wytwarzające paliwa płynne LPG oraz obracające nimi za granicą.

Według eksperta zagrożenie to wynika z zapisów projektu, które nałożą na przedsiębiorstwa wytwarzające paliwa płynne LPG oraz obracające nimi za granicą obowiązek złożenia zabezpieczenia majątkowego w wysokości 10 mln zł.  Jego zdaniem 90 proc. podmiotów zajmujących się przywozem gazu płynnego z zagranicy nie ma zdolności finansowych na wymaganym  poziomie.

Źródło: PAP

Więcej w kolejnym numerze miesięcznika "Paliwa Płynne"

(op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.