Wiadomości

Edenred w Polsce wprowadza usługę Android Pay


Edenred w Polsce wprowadza nowoczesną usługę Android Pay™, oferując użytkownikom kart przedpłaconych szybką i bezpieczną metodę płatności. Jest to kolejny krok podjęty w kierunku digitalizacji oferty i umocnienia wiodącej pozycji na rynku usług przedpłaconych.

Dzięki usłudze Android Pay użytkownicy kart przedpłaconych Edenred w Polsce mogą płacić za zakupy telefonem z systemem Android w około 500 000 punktach akceptujących karty Mastercard® wyposażonych w terminal płatności zbliżeniowych. Użytkownicy kart zyskali wygodną i bezpieczną formę płatności.
Wystarczy zarejestrować kartę Edenred w serwisie myedenred.pl, pobrać aplikację Android-Pay na telefon, a następnie dodać kartę do aplikacji. Od tej chwili na zakupy można zabrać tylko telefon i płacić nim, przykładając go do terminala płatniczego. Po każdej udanej transakcji pojawi się na telefonie powiadomienie ze szczegółami tej transakcji. 

Jako liderzy rewolucji cyfrowej zawsze szukamy nowych sposobów na zapewnienie użytkownikom kart, klientom oraz partnerom biznesowym usług z wartością dodaną, wzbogacających ich życie. W Polsce wprowadziliśmy ponad milion kart przedpłaconych. Śledzimy trendy i widzimy, że użytkownicy naszych rozwiązań to coraz bardziej wymagająca i świadoma grupa, która oczekuje nowoczesnych sposobów płatności. Wprowadzenie Android Pay jest odpowiedzią na zmieniające się i rosnące potrzeby rynku. – powiedziała Anna Derlacka, Członek Zarządu w Edenred Polska.

Źródło: Edenred (op.pb)

Wróć