Wiadomości

Dyrektor PIMOT Karol Zielonka gościł w Pałacu Prezydenckim


Prezydent RP Andrzej Duda otworzył w środę w Pałacu Prezydenckim konferencję „Technologie przyszłości – Elektromobilność”. Wśród gości wydarzenia znalazł się również p.o. Dyrektora Przemysłowego Instytutu Motoryzacji Karol Zielonka.

W środę 17 stycznia, w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja pt. „Technologie przyszłości. Elektromobilność”. Było to już drugie spotkanie ekspertów w ramach cyklu poświęconego kluczowym technologiom jutra. - Czy elektromobilność jest ważna? Szanowni Państwo, ja bym powiedział, że jest bardzo ważna – powiedział prezydent RP Andrzej Duda, dodając, że Polska ma nie tylko wieloletnią tradycję produkowania pojazdów elektrycznych, ale ma także w tym zakresie i sukcesy. Prezydent podkreślił również, że elektromobilność to szansa na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do powietrza, jak również na rozpędzenie polskiej gospodarki.

W gronie uczestników konferencji znalazł się m.in. p.o. Dyrektora Przemysłowego Instytutu Motoryzacji Karol Zielonka.  Dyskusji ekspertów przysłuchiwali się także m.in. Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha, ministrowie Adam Kwiatkowski, Andrzej Dera, Grażyna Ignaczak-Bandych oraz Doradcy Prezydenta RP.

Źródło: PIMOT (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.