Strefa przedsiębiorcy

Degustacja lodów Koral podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016


Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL z siedzibą w Nowym Sączu będące własnością braci Józefa i Mariana Koral rozpoczęło swoją działalność w 1979 roku. Z małego zakładu rzemieślniczego produkującego lody cukiernicze na przestrzeni wielu lat firma przekształciła się w największego w Polsce producenta lodów. P.P.L. KORAL posiada zakłady w Nowym Sączu, Limanowej i Rzeszowie. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju poprzez własną sieć dystrybucji oraz poprzez sieć hurtowni. Produkty są dostarczane  do  kanału  nowoczesnego, sieci  tradycyjnych, stacji  paliw  oraz  kanału  HoReCa.
Obecnie KORAL produkuje ponad 50 asortymentów lodów, każdy w kilku smakach. W związku z ciągłym rozwojem firmy KORAL oraz z możliwością sprzedaży wyrobów na rynkach Unii Europejskiej firma proponuje szeroką współpracę w zakresie dystrybucji hurtowej jak i sprzedaży detalicznej lodów Koral. Na  stoisku  wystawienniczym podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016 zostanie  przeprowadzona  degustacja  lodów  impulsowych oraz  gastronomicznych.

Serdecznie zapraszamy do degustacji na stoisko B23 w hali!

(op.zp)

WIĘCEJ: czytaj w majowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz oferty słodyczydo swojego sklepu convenience, koniecznie odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.