Strefa przedsiębiorcy

Coraz wyżej – doroczne konferencje partnerów MotoProfil i ProfiAuto


Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów i mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto. Wieczornej imprezie, z racji jej lokalizacji (Muzeum Lotnictwa w Krakowie) towarzyszyła spektakularna oprawa, a o wysokich lotach, sięganiu poza horyzont i poszerzaniu perspektyw mowa była przez cały dzień.

Konferencję ProfiAuto oraz konferencję Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil zorganizowano w tym roku w Krakowie. Spotkanie specjalistów branży motoryzacyjnej odbyło się w sobotę, 8 października. Podczas pierwszej, dopołudniowej części w Hotelu Qubus Prestige w Krakowie mowa była o najważniejszych kwestiach związanych z rozwojem i promocją marki ProfiAuto w minionym roku. Przedstawiono także założenia i plany dotyczące dalszego rozwoju sieci. Ponad 250 uczestników miało m.in. okazję wysłuchać prezentacji prelegentów, wśród których byli Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil, Leszek Żurek – wiceprezes zarządu Moto-Profil, Michał Tochowicz – dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto, Ilirjan Osmanaj – pełnomocnik zarządu ds. strategii i rozwoju Moto-Profil oraz Sławomir Błaszczyk – przedstawiciel rady programowej ProfiAuto.

Podczas prelekcji inicjującej spotkanie Piotr Tochowicz podkreślał, że nowoczesne technologie w branży motoryzacyjnej trzeba oswajać i wykorzystywać jak najszybciej, ponieważ rozwój jest niezwykle dynamiczny. – Nigdy nie widziałem tak bardzo optymistycznych, perspektywicznych możliwości. Nigdy tak bardzo nie wierzyłem w to, że stoimy przed olbrzymią szansą. Jestem pewien, że kwestie, nad którymi teraz pracujemy z myślą o naszych partnerach, zaowocują dużymi możliwościami biznesowymi – podkreślał. Podczas wystąpień pozostałych prelegentów mowa była o imponujących efektach, jakie przyniosły sieci działania promocyjne i PR w minionym roku, skoncentrowane m.in. wokół programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”, a także o rozwoju nowoczesnych narzędzi IT i internetowych, mających usprawniać pracę partnerów ProfiAuto. Podsumowano także pierwsze miesiące działania sieci ProfiAuto Serwis, do której należy już ponad 500 niezależnych warsztatów samochodowych.

Sobotni wieczór należał natomiast do partnerów handlowych Moto-Profil. Na uroczystym bankiecie pojawiło się niemal 400 gości. Jeden z największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w Polsce zaprosił uczestników do spektakularnej lokalizacji – Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Nad głowami uczestników konferencji unosiły się zatem najciekawsze egzemplarze samolotów, szybowców i innych podniebnych machin. To, co działo się na scenie było jednak równie interesujące. Intrygującą scenerię organizatorzy podkreślili dodatkowo grą świateł i techniką sceniczną, dopasowaną do lokalizacji i architektury obiektu. Po uroczystej kolacji goście mieli natomiast okazję zobaczyć występ Artura Andrusa, a następnie bawili się podczas koncertu gwiazd. Na scenie pojawił się zespół Patrycji Markowskiej z Przyjaciółmi, w skład którego weszli: Grzegorz Markowski, Robert Gawliński, Baron, Tomson oraz Maciej Maleńczuk. Po koncercie przyszedł czas na część taneczną. Zabawa w rytmie największych przebojów trwała bardzo długo.

Imprezę poprowadziła dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla, a partnerami wydarzenia były marki: ATE, Brembo, Febi Bilstein, Gates, Magneti Marelli, Mann Filter, Monroe, NGK NTK, Philips, Sasic Dolz, Schaeffler Luk Ina Fag Ruville, Tedgum, Tomex, TRW, Valeo, Varta, ZF Sachs Lemforder, Zimmerman

– Konferencje organizowane dla naszych partnerów to co roku jedno z najważniejszych wydarzeń „w życiu” Moto-Profil i ProfiAuto. Mamy wówczas okazję podsumować cały rok działania, zebrać od partnerów cenne opinie i przedstawić nasze kolejne plany. Choć dużo mówiliśmy o tym, że rozwój jest galopujący, a kolejne kwartały mijają jak mrugnięcie oka, jednocześnie – okazało się, że ostatnim czasie udało się nam dokonać bardzo wiele. Jesteśmy pełni energii i wiary w kolejne projekty, które umożliwią nieprzerwany rozwój naszym partnerom – podsumowuje Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

###

Moto-Profil sp. z o.o., to firma powstała w 1993 roku, jeden z najdłużej działających dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych na polskim rynku. Poprzez sieć niemal 1000 partnerów handlowych (hurtowni) Moto-Profil dociera do ponad 11 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski
i Europy. Struktura dystrybucji oparta jest na wysoce efektywnym systemie logistycznym wspartym najnowocześniejszymi technologiami internetowymi. Moto-Profil jest członkiem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie.

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 170 hurtowni, sklepów i warsztatów, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz PitStopów ProfiAuto. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz potrójnego wicemistrza (2012, 2014 i 2016) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Więcej na: www.moto-profil.plwww.profiauto.plwww.temot.com

 

(fot. Piotr Tochowicz Prezes Zarządu Moto Profil)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.