Wiadomości

Co ósmy SUBWAY w Polsce należy już do LOTOSU


Do końca 2017 roku LOTOS otworzy kolejne dwa punkty w Radomiu i Krakowie. Razem będzie zarządzał 19 restauracjami amerykańskiej sieci. Plany na 2018 r. są równie ambitne, LOTOS planuje otworzyć ok. 10 nowych i zarządzać łącznie ok. 30 restauracjami SUBWAY w Polsce.

LOTOS konsekwentnie rozwija współpracę z siecią restauracji SUBWAY, współpracując z siecią restauracji wszędzie tam, gdzie widzi dodatkowy potencjał do wzbogacenia stacyjnego menu. Jak czytamy w informacji przekazanej przez Biuro Prasowe koncernu: "W obszarze pozapaliwowym LOTOS kładzie szczególny nacisk na rozwój oferty gastronomicznej Cafe Punkt. Sukcesywnie wprowadza nowe produkty oraz rozszerza menu na nowych stacjach franczyzowych oraz obowiązkowo na stacjach własnych".

Przez 2 lata LOTOS otworzył już siedemnaście restauracji SUBWAY na stacjach paliw w następujących miejscowościach: Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice, Gdańsk, MOP Kozłów, MOP Rachowice, Radzymin, ponownie Gdańsk i MOP Rowień. Warto dodać, że ponad połowa, czyli 10 z 17 już otwartych restauracji SUBWAY w sieci LOTOS działa przy drogach tranzytowych (autostradach i drogach ekspresowych)

***

SUBWAY to amerykańska, obecnie największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44.500 restauracji w 110 państwach, z czego w Polsce działa 135 restauracji. Z pełną jej ofertą można było zapoznać się m.in. na XXIV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2017.

Źródło: Grupa LOTOS SA, op.zp

Jeżeli szukasz oferty gastronomi franczyzowej, znajdziesz ją podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.