Strefa przedsiębiorcy

BP w Polsce wspiera "Pola Nadziei"


Po raz 19. w całej Polsce zakwitną żonkilowe "Pola Nadziei" – akcji, której celem jest finansowe wsparcie hospicjów, a także szerzenie idei hospicyjnej oraz uświadomienie i uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problemy osób chorych i cierpiących. Jak co roku, BP w Polsce jest głównym partnerem kampanii.

Akcja trwać będzie do 22 maja 2016 r. Hasło przewodnie tegorocznej akcji to: "Pola Nadziei to nasza rola".
BP w Polsce wspiera – jako współorganizator i główny sponsor – "Pola Nadziei" od ich pierwszej edycji, kiedy to jedynym miastem, w którym odbywała się kampania, był Kraków. Dziś akcja ma charakter ogólnopolski, a żółte pola żonkili, międzynarodowego symbolu nadziei, zakwitają w kilkudziesięciu miastach Polski.

Źródło: BP

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne” 

XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. EXPO XXI Warszawa 

(opr. pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.