Strefa przedsiębiorcy

AVIA zdobywa Lublin

UNIMOT otworzył stację paliw AVIA w centrum Lublina. To już 12. stacja pod szyldem AVIA w Polsce.


W Lublinie, przy ul. Czechowskiej 19A, uruchomiono całodobową stację paliw pod marką AVIA. Uroczyste otwarcie wraz z eventem odbyło się 19 grudnia w godzinach 10-18. W ramach wydarzenia, goście stacji mogli skorzystać z ciekawych atrakcji, m.in. symulatora dachowania oraz alkogogli, symulujących stan nietrzeźwości. W dniu otwarcia klienci tankowali paliwo po niższych cenach, a do każdej kawy otrzymywali hot doga za symboliczną złotówkę.
AVIA w Lublinie dysponuje ośmioma stanowiskami z benzyną (Pb95/98) oraz olejem napędowym. Klienci mogą skorzystać z obszernego parkingu oraz bezpłatnej sieci WI-FI. Placówka jest wyposażona w sklep z kącikiem kawowym Esenso Cafe, który ofertuje aromatyczną kawę z mieszanki ziaren specjalnie skomponowanej dla marki AVIA. W okresie zimowym oferta Esenso Cafe jest powiększona o pyszną kawę z syropem piernikowym i cynamonem.
Dodatkową korzyścią dla kierowców jest fakt, że od 20 grudnia stacja AVIA w Lublinie będzie akceptowała program rabatowy zamawiania tańszego paliwa przez aplikację mobilną Tankuj24. Dzięki aplikacji, rabat na każdy litr paliwa będzie można tu otrzymać codziennie, nie tylko w dniu uroczystego otwarcia.
Przypomnijmy, że stacja w Lublinie jest już 12. w Polsce obiektem pod szyldem AVIA. W ubiegłym tygodniu UNIMOT uruchomił 3 stacje AVIA w Wielkopolsce, a do końca roku planuje otworzyć jeszcze 3 placówki.

Źródło: Unimot SA

Z pełną ofertą sieci AVIA i UNIMOT SA zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

WIĘCEJ czytaj w styczniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne".

 

Wróć