Strefa przedsiębiorcy

AVIA wita mieszkańców Wrocławia

Spółka UNIMOT S.A. uruchomiła dzisiaj 16. stację paliw pod marką AVIA w Polsce. Nowo otwarta placówka działa we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki.

Nowa stacja AVIA jako jedna z nielicznych stacji w Polsce oferuje możliwość tankowania gazu CNG. Oczywiście w ofercie stacji znajduje się także paliwo tradycyjne takie jak olej napędowy i benzyna. Dodatkowo już wkrótce pojawi się tam również paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz dodatek AdBlue do nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Stacja zlokalizowana jest przy ulicy Gazowej 3 we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki i proponuje kierowcom 9 stanowisk tankowania, w tym jedno dedykowane do wspomnianego gazu CNG.

Biało-czerwone barwy AVIA oznaczają również że już wkrótce na stacji zacznie działać dedykowany dla tej marki koncept gastronomiczny Esenso Caffe oraz punkt akceptacji mobilnych zakupów paliwa przez aplikację Tankuj24. Już teraz ze stacji mogą natomiast  korzystać kierowcy samochodów ciężarowych, gdyż stacja jest wyposażona w stanowisko do szybkiego tankowania TIR.

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Z pełną ofertą UNIMOT SA i sieci AVIA będzie można zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć