Wiadomości

Amerykańska ropa trafiła do Wenezueli


Zniesienie embarga na eksport amerykańskiej ropy ma dalsze konsekwencje. Wenezuelska spółka Petroleos de Venezuela zakupiła niedawno surowiec ze Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że po raz pierwszy od 40 lat ropa WTI została dostarczona do państwa członkowskiego OPEC.  

Pozornie wydaje się to dziwne, bowiem Wenezuela ma największe na świecie zasoby ropy naftowej szacowane na około 298 mld baryłek. Ponadto cały czas utrzymują się chłodne stosunki dyplomatyczne na linii Waszyngton – Caracas. Nie przeszkadza to jednak koncernom naftowym w prowadzeniu biznesu i należy spodziewać się kolejnych dostaw lekkiej amerykańskiej ropy do Wenezueli .

Źródło: Bloomberg

 

WIĘCEJ: czytaj w kolejnych wydaniach miesięcznika „Paliwa Płynne”

XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. EXPO XXI Warszawa    

(opr.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.