Wiadomości

3M Dirt Trap - przełomowe rozwiązanie w ochronie kabin lakierniczych

Kabina lakiernicza to jedna z najkosztowniejszych inwestycji w lakierni. Utrzymanie jej w odpowiednim stanie wydłuży okres jej eksploatacji. Nowy system 3M Dirt Trap zapewnia ochronę przed zabrudzeniami oraz skraca czas pracy i polepsza jej efekty.

Mycie i czyszczenie kabiny oraz stosowanie zwykłych środków do ochrony przyspiesza procesy niszczenia, np. rdzewienie. Innowacyjny System 3M Dirt Trap został stworzony, aby skutecznie i szybko zabezpieczać wnętrze pomieszczeń lakierniczych. W skład systemu wchodzą: materiał ochronny oraz folia zabezpieczająca wraz z podajnikami. Samoprzylepny, biały materiał ochronny przeznaczony jest do zabezpieczania ścian i podłóg w kabinach - wyłapuje kurz, brud i pył lakierniczy oraz rozświetla miejsce pracy. Samoprzylepna, przezroczysta folia chroni lampy oświetleniowe oraz okna przed zabrudzeniami, kurzem i pyłem lakierniczym. Stosowanie kompletnego  systemu pozwala na redukcję czasu pracy i minimalizuje wysiłek oraz zabezpiecza kabinę na dłużej. Nie ma konieczności mycia wszystkich elementów, folia jest łatwa do usunięcia i ponownego nakładania.

- Dzięki opatentowanemu samoprzylepnemu materiałowi, zawierającemu specjalnie zaprojektowane włókna, 3M Dirt Trap to niezawodne rozwiązanie ochrony kabin lakierniczych –wyłapując brud i pył podczas prac lakierniczych znacznie ogranicza osiadanie zanieczyszczeń na lakierowanych elementach – mówi Jarosław Krzciuk z firmy 3M Poland

System jest niezwykle prosty do nakładania. Przed pierwszym użyciem niezbędne jest usunięcie starych powłok zabezpieczających, a także oczyszczenie ścian, podłogi, okien i lamp z brudu, kurzu, oraz pyłu lakierniczego. Powierzchnie powinny być czyste i nietłuste, aby zapewnić idealną przyczepność materiałów. Dzięki podajnikom z silnymi magnesami, zarówno biały materiał ochronny jak i przezroczysta folia są łatwe do naniesienia / oklejenia wszystkich powierzchni kabiny.

W przeciwieństwie do pozostałych systemów ochrony stosowanych aktualnie, w przypadku Systemu 3M Dirt Trap, do usunięcia starej powłoki nie używa się wody ani innych środków myjących. Materiał i folia 3M Dirt Trap w łatwy i szybki sposób są odklejane i zastępowane nową warstwą.

Cena zestawu startowego, w skład którego wchodzą materiał ochronny oraz folia  zabezpieczająca wraz z podajnikami: 1750,- PLN netto

***

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istniena na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M Poland posiada obecnie 9 zakładów produkcyjnych oraz zatrudnia ponad 1600 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok.350 mln USD.

3M Poland od 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł „Firmy XX-lecia 1990-2010”  przyznany jej przez Polski Klub Biznesu oraz honorowy tytuł „Business Superbrand Polska2010”.

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='9011') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('9011')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}